درباره نشریه

نشریه پژوهش‌های مدیریت در ایران یکی از نشریات انتشارات دانشگاه تربیت مدرس است که تحت مسئولیت علمی سردبیر و هیات تحریریه منتشر می شود.
مجله علوم انسانی در رشته های  مختلف علوم انسانی بصورت جنگی از پاییز ۱۳۶۹چاپ و منتشر شد. در سال ۱۳۷۵موفق به کسب درجه علمی -پژوهشی گردید و از بهار سال ۱۳۸۰ بر اساس سیاست وزارت علوم ؛ مبنی بر تخصصی شدن مجلات، در سه رشته حقوق، مدیریت و جغرافیا انتشار یافت  که تا مهر ۱۳۸۸ ادامه داشت .
از مهر ۱۳۸۸براساس سیاست جدید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برای تخصصی شدن مجلات؛ به مجله مدرس علوم انسانی (مدیریت) مجوز چاپ مجله با عنوان تخصصی جدید داده شد؛ که براساس آن مجله مدرس علوم انسانی ویژه مدیریت، از این پس با عنوان " فصلنامه علمی -پژوهشی مدرس علوم انسانی -پژوهشهای مدیریت در ایران" منتشر خواهد شد.
مجله تخصصی پژوهش های مدیریت در ایران با مجوز انتشار شماره:۴۸۳۲۰ به تاریخ:۱۴/۶/۹۱ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می‌شود.


فصلنامه پژوهش‌های مدیریت در ایران از سامانه مشابهت‌یاب سمیم نور برای حصول اطمینان از صحت مالکیت و نداشتن تشابه با سایر مقالات استفاده می‌کند تا از اصالت اثر اطمینان حاصل کند.
 
 
همکاران و داوران محترم نشریه پژوهش های مدیریت در ایران
با سلام و احترام؛
در این ایام دشوار که نیازمند همکاری و همدلی عمومی هستیم، ضمن آرزوی سلامتی و دعای خیر، امیدواریم در سایه خداوند متعال در مقابله با چالش فراگیری ویروس کرونا، در صحت و سلامت کامل باشید.
لطفاً توجه داشته باشید که بسیاری از پیامهایی که از مجله پژوهش های مدیریت در ایران دریافت می کنید به صورت خودکار ایجاد میشوند، بنابراین نشان دهنده­ ی استانداردهای عمومی نشریه (در رابطه با زمان بندی­ها و ...) هستند. اگر به دلیل چالش های مربوط به شیوع ویروس کرونا بابت تکمیل بررسی ها یا بازنگری های مقاله با محدودیت روبرو هستید ، لطفاً با تیم اجرایی نشریه تماس بگیرید.
 
با بهترین آرزوها
دکتر عادل آذر
سردبیر نشریه پژوهش های مدیریت در ایران
 
  اطلاعات تماس با دفتر نشریه
 
ایمیل مجله تلفن تماس مدیر اجرایی
MRI@modares.ac.ir 021-88872960 آقای مسعود شکری